Klausos implantacijos centro personalas

egle Eglė Gradauskienė

VULSK filialas Vaikų ligoninė ANG skyrius

gydytoja otorinolaringologė, vaikų audiologė

1991 m. baigė Kauno medicinos universiteto Medicinos fakultetą. 1994 m. baigė otorinolaringologijos rezidentūrą. 1994–2009 m. dirbo Kauno medicinos universiteto Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikoje gydytoja otorinolaringologe. Nuo 2009 m. yra Vaikų ligoninės Vilniaus universiteto ligoninės „Santariškių klinikos“ filialo, Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus vedėja.

Stažavosi Švedijos Lundo universiteto Ausų, nosies, gerklės ligų klinikoje, Kopenhagos Gentofte universitetinėje ir Viborgo ligoninėse Danijoje,, taip pat Varšuvos universiteto ligoninės Ausų, nosies, gerklės ligų skyriuje. Dalyvavo stažuotėse ir mokymo kursuose Austrijoje, Italijoje, Norvegijoje, Vengrijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje.

2002 m. apgynė biomedicinos mokslų daktaro disertaciją tema „Lietuvos vaikų klausos pažeidimų ankstyvoji diagnostika ir reabilitacija“.

Nuo 2004 iki 2012m. Kauno medicinos universiteto Ausų, nosies, gerklės ligų klinikos lektorė, gydytojų otorinolaringologų tobulinimosi kurso „Vaikų otorinolaringologijos aktualūs klausimai“ vadovė. Nuo 2012 m. yra Vilniaus universiteto Ausų, nosies, gerklės ligų klinikos lektorė ir rezidentų vadovė.

Vilniaus otornolaringologų asociacijos ir Lietuvos otorinolaringologų draugijos narė.

„Otorinolaringologijos aktualijų“ žurnalo redakcinės kolegijos narė.

Mokomosios knygos „Vaikų klausos pažeidimų diagnostika ir reabilitacija“ autorė. apie 30 mokslinių publikacijų autorė. Skaito pranešimus ir paskaitas tarptautinėse ir nacionalinėse konferencijose, seminaruose.

Mokslinio ir klinikinio domėjimosi sritis yra vaikų klausos sutrikimų diagnostika ir gydymas, kochlearinė implantacija, vaikų otorinolaringologija.